ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕЧИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ


запам'ятати

 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Наша гордість

  

2018-2019 навчальний рік

 

 

 

2017-2018 навчальний рік

 

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

 

 

Відділення

 історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства

Секція всесвітня історія

ПЕРШЕ місце

      1.          Ковш Наталія Олександрівна

учениця 11 класу Перечинської гімназії ІІ–ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку

Секція етнологія

ПЕРШЕ місце

      2.          Кречко Антоніна Василівна

учениця 11 класу Тур’я Пасіцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів

Секція історичне краєзнавство

ПЕРШЕ місце

      3.          Пеха Анастасія Олександрівна

учениця 9 класу Перечинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів

Секція археологія

ПЕРШЕ місце

      4.          Штимак Володимир Володимирович

учень 10 класу Тур’я Пасіцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів

Секція історія України

ПЕРШЕ місце

      5.          Латошинський Юрій Юрійович

учень 10 класу Тур’я Пасіцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів

 

Секція кліматологія та метеорологія

ПЕРШЕ місце

      6.          Мицька Анастасія Василівна 

учениця 9 класу Раківської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів

Секція географії та ландшафтознавства

ПЕРШЕ місце

      7.          Готра Олександр Васильович 

учень 9 класу Раківської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів

Секція соціології

ПЕРШЕ місце

      8.          Штелиха Еріка Василівна 

учениця 9 класу Перечинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів

Секція правознавства

ПЕРШЕ місце

      9.          Легеза Богдана Василівна 

учениця 11 класу Тур’я Пасіцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів

Секція теології, релігієзнавства та історії релігії

ПЕРШЕ місце

      10.      Чегіль Габріела Омельянівна

учениця 9 класу Перечинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради

Секція педагогіки

ПЕРШЕ місце

      11.      Скубенич Надія Василівна  

учениця 9 класу Тур’я-Реметівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів

Секція журналістики

ПЕРШЕ місце

      12.      Бабідорич Вікторія Миколаївна  

учениця 11 класу Тур’я-Реметівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів

Відділення

 мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція мистецтвознавство

ПЕРШЕ місце

    13.        Гапак Наталія Юріївна

учениця 11 класу Тур’я-Реметівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Секція українська мова

ПЕРШЕ місце

    14.        Токар Валерія Русланівна

учениця 11 класу Перечинської гімназії ІІ–ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку

Секція зарубіжна література

      15.      Йолич Олександра Василівна

учениця 10 класу Тур’я Пасіцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів

Секція фольклористика

ПЕРШЕ місце

    16.        Фекета Марія Михайлівна

учениця 9 Тур’я-Реметівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Секція літературна творчість

ДРУГЕ місце

    17.        Крупчинська Валерія Петрівна  

учениця 8 класу Тур’я Пасіцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів

Секція українська література

ДРУГЕ місце

    18.        Висоцька Лідія Дмитрівна

учениця 9 класу  Поляно-Гутянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Відділення

  фізики і астрономії, математики, економіки, технічних та комп’ютерних наук

Секція астрономія та астрофізика

ПЕРШЕ місце

      19.      Семенюк Крістіна Анатоліївна

учениця  10 класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку

Секція теоретична фізика

ПЕРШЕ місце

    20.        Кучак Максим Михайлович

учень 9 класу Тур’я-Реметівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Секція математика

ПЕРШЕ місце

    21.        Головей Ярослав Ярославович

учень 10 класу Тур’я-Реметівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Секція internet-технологій та WEB дизайну

ПЕРШЕ місце

    22.        Фекета Марія Михайлівна

учениця 9 класу Тур’я-Реметівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення

 хімії та біології, екології та аграрних наук

Секція медицина

ПЕРШЕ місце

    23.        Кравченко Надія Андріївна

учениця 9 класу Новоселицької ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ

Секція валеологія

ПЕРШЕ місце

    24.        Поп Валерія Василівна  

учениця 10 класу Дубриницької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Секція агрономія

ПЕРШЕ місце

    25.        Петрик Вікторія Вікторівна

учениця 9 класу Порошківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Секція лісознавства

ПЕРШЕ місце

    26.        Машкаринець Яна Сергіївна

учениця 9 класу Порошківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Секція ветеринарії та зоотехнії

ПЕРШЕ місце

    27.        Брезинська Діана Василівна

учениця 9 класу Поляно- Гутянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Секція зоологія, ботаніка

ПЕРШЕ місце

    28.        Мартон Діана Юріївна

учениця 9 класу Зарічівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Секція екологія

ПЕРШЕ місце

    29.        Головей Ярослав Ярославович

учень 10 класу Тур’я-Реметівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Секція психологія

ПЕРШЕ місце

    30.        Кучак Максим Михайлович

учень 9 класу Тур’я-Реметівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Секція загальна біологія

ПЕРШЕ місце

    31.        Женчук Яна Володимирівна

учениця 10  класу Дубриницької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

 

№ з/п

Прізвище ім’я та по батькові учня

Місце

Олімпіада

Клас

Вчитель

Перечинська гімназія  ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку

                   1.          

Дуран Яна  Ігорівна

ІІІ

Географія

9

Ревта Ольга Леонідівна

ІІІ

Англійська мова

9

Лаб’як Олеся Мирославівна

ІІІ

Історія

9

Мартон Іван

Іванович

                 2.         3

Самош Олександр Васильович

ІІІ

Німецька мова

11

Копосович Тетяна Вікторівна

ІІ

Історія

11

Мартон

Іван Іванович

                   3.          

Макар Олександра Олександрівна

ІІІ

Географія

8

Ревта Ольга Леонідівна

ІІ

Математика

8

Реблян Іван Федорович

                   4.          

Петрішка Анастасія Ігорівна

І

Географія

10

Ревта Ольга Леонідівна

ІІІ

Біологія

10

Токар Ірина

Василівна

ІІІ

Інформаційні технології

 

Лопарєва Наталія Хайдарівна

                 5.         8

Мигалина Богдан Ігорович

ІІ

Географія

11

Ревта Ольга Леонідівна

ІІ

Астрономія

10

Кедюлич Марія Іванівна

                   6.          

Ганич Стелла Богданівна

ІІ

Англійська мова

8

Скубенич Інна Михайлівна

                   7.          

 

Токар Валерія Русланівна

 

 

ІІІ

Укр. мова та література

11

Годована Мирослава Елемирівна

ІІІ

Фізика

11

Кедюлич Марія Іванівна

ІІ

Англійська мова

11

Лаб’як Олеся Мирославівна

ІІІ

Математика

11

Реблян Іван Федорович

               8.         12

Пастеляк Анастасія Олександрівна

ІІІ

Укр. мова та література

10

Опаленик Жанна Василівна

І

Російська мова

 

Козак Діана Михайлівна

ІІІ

Англійська мова

10

Лаб’як Олеся Мирославівна

                 9.         3

Кривка Василь Мирославович

І

Фізика

7

Кедюлич Марія Іванівна

                 10.        

Островерх Валерія Анатоліївна

ІІІ

Англійська мова

8

Скубенич Інна Михайлівна

                 11.        

Вайда Софія Мирославівна

ІІІ

Історія

8

Мартон

Іван Іванович

                 12.        

Оліксійовець Тарас Олександрович

ІІ

Біологія

11

Токар Ірина

Василівна

                 13.        

Ковш Наталія Олександрівна

ІІ

Історія

11

Мартон Іван

Іванович

                 14.        

Білогубка Артур Ярославович

ІІІ

Біологія

11

Токар Ірина

Василівна

ІІІ

Економіка

 

Ревта Ольга Леонідівна

                 15.        

Лабанич Ніка Мирославівна

ІІІ

Англійська мова

10

Лаб’як Олеся Мирославівна

ІІІ

математика

10

Реблян Іван Федорович

                 16.        

Совга Крістіна Романівна

ІІ

Історія

10

Мартон

Іван Іванович

ІІ

російська

10

Козак Діана Михайлівна

                 17.        

Бондар Ангеліна Анатоліївна

ІІ

Російська

9

Козак Діана Михайлівна

ІІІ

Математика

9

Липай Ольга Степанівна 

                 18.        

Семенюк Крістіна Анатоліївна

ІІІ

Російська

10

Козак Діана Михайлівна

ІІІ

Астрономія

11

Кедюлич Марія Іванівна

                 19.        

Островерх Богдан Володимирович

ІІ

Інформаційні технології

11

Лопарєва Наталія Хайдарівна

Тур'я Пасіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

                 20.        

Крупчинська Валерія Петрівна

 

 

ІІ

Укр. мова та література

8

Бахарєва Марина Михайлівна

ІІІ

Хімія

8

Крупчинська Валентина Іванівна

ІІІ

Фізика

8

Ходанич Марія Опанасівна

                 21.        

Штимак Володимир Володимирович

ІІІ

Географія

10

Дідик Владислав Валерійович

                 22.        

Легеза Богдана Володимирівна

ІІ

Укр. мова та література

11

Бахарєва Марина Михайлівна

ІІІ

Правознавство

11

Мицька Микола Михайлович

ІІ

Трудове навчання

11

Семурник Оксана Емельянівна

                 23.        

Кречко Тетяна Василівна

ІІІ

Біологія

10

Мудра

Яна Василівна

ІІІ

Російська

10

Мицька Мар’яна Федорівна

                 24.        

Кречко Антоніна Василівна

ІІ

Англійська мова

11

Гафіянич Галина Михайлівна

ІІІ

Укр. мова та література

11

Бахарєва Марина Михайлівна

                 25.        

Семурник Олександр Васильович

ІІ

Трудове навчання

9

Семурник Оксана Емельянівна

                 26.        

Слава Анастасія Юріївна

ІІ

Трудове навчання

9

Семурник Оксана Емельянівна

                 27.        

Дерев'янко Антоніна Володимирівна

ІІІ

Трудове навчання

8

Семурник Оксана Емельянівна

Тур'я-Реметівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

                 28.        

Фекета Юлія Михайлівна

ІІ

Фізика

7

Воронич Людмила Михайлівна

ІІІ

Англійська мова

9

Скрип Іванна Володимирівна

                 29.        

Головей Ярослав Ярославович

ІІ

Фізика

10

Воронич Людмила Михайлівна

                 30.        

Попадинець Яна Василівна

ІІІ

Географія

11

Данканич Володимир Іванович

ІІІ

Укр. мова та література

11

Товт Ксенія Аркадіївна

                 31.        

Скубенич Надія Василівна

ІІІ

Правознавство

9

Пилип Ельміра Елемирівна

                 32.        

Ель-Факіх-Мухаммад Алі

ІІ

Фізика

8

Воронич Людмила Михайлівна

ІІІ

Англійська мова

8

Скубенич Інна Юріївна

                 33.        

Кучак Максим Михайлович

ІІІ

Біологія

9

Данканич Ганна Михайлівна

ІІІ

Трудове навчання

9

Лабяк Іван

Іванович

                 34.        

Бабідорич Вікторія Миколаївна

ІІІ

Економіка

11

Данканич Володимир Іванович

                 35.        

Балог Валерія Василівна

ІІІ

Математика

6

Майдич Оксана Іванівна

                 36.        

Бемак Петріанна Ярославівна

ІІІ

Правознавство

10

Пилип Ельміра Елемирівна

                 37.        

Терпак Тетяна Іванівна

І

Трудове навчання

10

Лаб'як Іван

 Іванович

                 38.        

Опаленик Михайло Іванович

І

Трудове навчання

11

Лаб'як Іван

 Іванович

                 39.        

Кучак Анастасія Михайлівна

ІІ

Трудове навчання

9

Лаб'як Іван

Іванович

                 40.        

Симочко Анастасія Мирославівна

ІІІ

Трудове навчання

8

Лаб'як Іван

Іванович

Порошківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

                 41.        

Петрик  Вікторія Вікторівна

ІІІ

Біологія

9

Бучок Ярослава Василівна

                 42.        

Пашко Богдан Васильович

ІІІ

Біологія

8

Чобаль Людмила Юріївна

                 43.        

Симкович Валентина Іванівна

ІІ

Трудове навчання

9

Ковач Галина Іванівна

                 44.        

Павлич Ксенія Михайлівна

І

Трудове навчання

8

Петрик Олеся Йосипівна

                 45.        

Товтин Денис Русланович

І

Трудове навчання

9

Ковач Галина Іванівна

Дубриницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

                 46.        

Котьо Анастасія Михайлівна

ІІІ

Географія

10

Гирич Анна  Михайлівна

                 47.        

Пеняк Руслана Іванівна

ІІІ

Фізика

10

Шукаль Світлана Сергіївна

                 48.        

Поп Валерія Василівна

ІІІ

Трудове навчання

10

Бичка Валентина Степанівна

                 49.        

Гринчик Каріна Вадимівна

ІІ

Трудове навчання

9

Бичка Валентина Степанівна

                 50.        

Плакош Олександра Іванівна

ІІ

Трудове навчання

8

Бичка Валентина Степанівна

Перечинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

       51.        

Ничепоренко Юрій Євгенович

ІІІ

Англійська мова

8

Гриньо Ганна Василівна

       52.        

Павліш Христина Едуардівна

ІІІ

Екологія

11

Головей-Кость Тетяна Андріївна

       53.        

Пеха Анастасія Олександрівна

ІІІ

Історія

9

Гордійчук Олександра Василівна

       54.        

Гаджега Василь Михайлович

ІІІ

Німецька мова

9

Горіна Антоніна Антонівна

ІІ

Інформаційні технології

9

Мощенкова Тетяна Олександрівна

       55.        

Бігун Іван Тарасович

ІІ

Англійська мова

9

Камінська Валерія Петрівна

       56.        

Голодчак Христина Володимирівна

ІІ

Трудове навчання

8

Троніщак Ярослава Мирославівна

       57.        

Стецович Аніта  Владиславівна

ІІ

Трудове навчання

8

Троніщак Ярослава Мирославівна

Раківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

       58.        

Стегура Ілля Васильович

ІІІ

Математика

6

Симочко Тетяна Василівна

Вільшинківський НВК ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ

       59.        

Семйон Іванна Василівна

ІІІ

Укр. мова та література

9

Пекар Віталія Михайлівна

ІІІ

Історія

9

Бабущак Марія Михайлівна

Новоселицька ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ

       60.        

Кулак Людмила Ярославівна

І

Математика

6

Симочко Тетяна Василівна

Зарічівська ЗОШ І-ІІ ступенів

       61.        

Шатан Анастасія Мирославівна

ІІІ

Фізика

8

Гондорчина Оксана Юріївна

Сімерківська ЗОШ І-ІІ ступенів

       62.        

Малош Олег Олегович

ІІІ

Фізика

7

Малеш Віталій Васильович

Тур’я Бистрянська ЗОШ І-ІІ ступенів

       63.        

Юсиба Аліна Павлівна

ІІІ

Географія

9

Сегедій Марта Іванівна

       64.        

Дуран Вікторія Юріївна

ІІІ

Трудове навчання

9

Курбаба Тетяна Петрівна

       65.        

Керекеш Юлія Василівна

ІІІ

Трудове навчання

8

Курбаба Тетяна Петрівна

       66.        

Бабука Валентина Василівна

ІІІ

Трудове навчання

9

Курбаба Тетяна Петрівна

Сімерська ЗОШ І-ІІ ступенів

       67.        

Турецька  Вікторія Володимирівна

ІІІ

Німецька мова

9

Зизич Марія

Іванівна

       68.        

Кость Тетяна Іванівна

ІІІ

Фізика

8

Воронич Людмила Михайлівна

       69.        

Гарайдич Мирослава Іванівна

ІІІ

Укр. мова та література

9

Зизич Марія

Юріївна

Туричківська ЗОШ І-ІІ ступенів

       70.        

Протас Діана Любомирівна

І

Трудове навчання

9

Чубар Мар'яна Лойошівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016-2017 Н.Р.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

 

Всеукраїнського турніру з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» сезону 2016-2017 років - команду Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

Вітаємо ученицю Новоселицької ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ

Кулак Людмилу,

переможця  ІV ( Всеукраїнського ) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса  Шевченка (диплом ІІІ ступеня)

 

 

 

Перечинська гімназія  ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку

1.         

Дуран Яна 

Ігорівна

переможець  ІІ (районного) етапу олімпіади з

української мови та літератури (І місце),

призер ІІ (районного) етапу олімпіади з англійської мови  (ІІ)

                 2.        

Самош Олександр

переможець  ІІ (районного) етапу олімпіади з німецької мови (ІІ) та історії (І),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція всесвітня історія) (І),

переможець ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція всесвітня історія) (ІІІ)

                   3.        

Нодь Мар'ян

переможець  ІІ (районного) етапу олімпіади з історії (ІІ)та економіки (ІІІ)

                   4.        

Петрішка Анастасія

призер ІІІ (обласного) етапу олімпіади з географії (ІІІ),

призер ІІІ (обласного) етапу олімпіади з математики (ІІІ),

переможець  ІІ (районного) етапу олімпіади з фізики (ІІІ), 

призер ІІ (районного) етапу олімпіади з географії (ІІІ), математики (ІІ)

                 5.        

Мигалина Богдан

переможець  ІІ (районного) етапу  олімпіади з астрономії (ІІ) та географії (ІІІ)

                   6.        

Керецман Валентин

переможець  ІІ (районного) етапу  олімпіади з географії (ІІІ) та інформаційних технологій (І)

                   7.        

 

 

Токар Валерія

 

призер ІІІ (обласного) етапу олімпіади  української мови та літератури (ІІІ),

призер ІІІ (обласного) етапу олімпіади з математики (ІІІ),

переможець  ІІ (районного) етапу олімпіади з  російської  мови (І),  математики (ІІІ)  та української мови та літератури (ІІІ)

призер  ІІ (районного) етапу олімпіади англійської мови (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція укр. мова) (І),

призер районного етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 

призер районного етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного   конкурсу учнівської молоді імені Тараса  Шевченка

               8.        

Пастеляк Анастасія

переможець ІІ (районного) етапу олімпіади з  російської  мови (ІІ),

призер ІІ (районного) етапу олімпіади з української мови та літератури (ІІІ), англійської (ІІІ)та німецької (ІІ) мов

               9.        

Федькович Мар'ян

переможець  ІІ (районного) етапу олімпіади з інформаційних технологій (ІІ), біології (ІІІ)  та фізики (ІІІ)

призер  ІІ (районного) етапу олімпіади з економіки (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція медицина) (І),

переможець ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція медицина) (ІІІ)

                 10.      

Мацо Крістіна

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади  з російської  мови (ІІІ), української мови та літератури (І), англійської мови (І) та історії (ІІ)

                 11.      

Марухнич Мар’яна

призер ІІ (районного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

                 12.      

Вайда Софія

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади  з української мови та літератури (ІІ)

                 13.      

Прокіпчук Діана

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з астрономії (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція фізика і астрономія) (І),

переможець ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція фізика і астрономія) (ІІІ)

                 14.      

Свадеба Віта Вікторівна

переможець ІІ (районного) етапу олімпіади з інформаційних технологій (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція зарубіжна літер.) (І)

                 15.      

Керецман Віталій

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з англійської мови (ІІ)

                 16.      

Оліксійовець Тарас

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з біології (ІІІ)

                 17.      

Симчина Анастасія

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з біології (ІІІ)

                 18.      

Ковш Олександр

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з математики (ІІІ)

                 19.      

Ковш Наталія

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з історії (ІІІ)

призер ІІ (районного) етапу  олімпіади з німецької мови (ІІ)

                 20.      

Чулей Василь

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з математики (ІІІ)

                 21.      

Шеньо Діана 

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція рос. мова) (І)

                 22.      

Поприк Дмитро

призер  ІІ (районного) етапу олімпіади  з математики (І)

                 23.      

Кривка Василь

призер  ІІ (районного) етапу олімпіади  з математики (І)

                 24.      

Грама Веніамін

призер ІІ (районного) етапу олімпіади з англійської мови (ІІІ)

                 25.      

Лабанич Ніка

призер ІІ (районного) етапу олімпіади з англійської мови (ІІ)

                 26.      

Совга Крістіна

призер ІІ (районного) етапу  олімпіади з історії (ІІІ)

Тур'я Пасіцька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

                 27.      

Крупчинська Валерія

переможець  ІІ (районного) етапу  конкурсу  «Захисники України: історія та сьогодення»: номінація на кращий лист,

призер ІІ (районного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

призер ІІ (районного) етапу олімпіади  з української мови та літератури (І),  хімії (ІІ),  фізики (ІІІ)  

переможець районного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до матері», номінація «малюнок»,

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «Мрія»

                 28.      

Ситар      Євгенія

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з фізики (ІІІ), географії (ІІІ),

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з астрономії (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція археологія) (І),

переможець ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція археологія) (ІІІ),

учасник Всеукраїнського етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція археологія)

                 29.      

Легеза Богдана

переможець ІІ (районного) етапу олімпіади з правознавства (ІІІ),

призер ІІ (районного) етапу олімпіади з історії (ІІІ), трудового навчання (І),

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з астрономії (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція правознавство) (І),

переможець ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція правознавство) (ІІІ)

                 30.      

Слісаренко Андріана

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція мистецтвознавство) (І)

                 31.      

Палич Мирослава

призер  ІІ (районного) етапу  конкурсу  «Захисники України: історія та сьогодення»: номінація на кращий історичний нарис,

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з астрономії (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція рос мова) (І),

переможець ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція рос мова) (ІІІ)

                 32.      

Семурник  Олександр

призер ІІ (районного) етапу олімпіади з історії (ІІІ)

                 33.      

Кречко Антоніна

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади  з української мови та літератури (ІІ),  англійської мови (ІІІ),

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з астрономії (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція етнологія) (І),

переможець ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція етнологія) (ІІ),

переможець районного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до матері», номінація «малюнок»

                 34.      

Гутник Євгенія

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з астрономії (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція історичне краєзнавство) (І),

переможець ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція історичне краєзнавтво) (ІІІ)

                 35.      

Широкан Василь

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «Лелека»

                 36.      

Бабидорич Яна

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «Півень-символ року»

                 37.      

Дерев’янко Антоніна

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «Мій сад»

                 38.      

Король Анюта

Призер виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Стилізована ялинка» (ІІ)

                 39.      

Семурник Олександр

Переможець виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації « Новорічна композиція » (І)

Тур'я-Реметівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

                 40.      

Фекета Марія

переможець ІІ (районного) етапу олімпіади з фізики (ІІІ),

призер ІІ (районного) етапу олімпіади  з української мови та літератури (ІІІ), математики (ІІІ)

переможець  ІІ (районного) етапу  ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

                 41.      

Головей Ярослав

призер ІІ (районного) етапу   олімпіади з фізики (ІІІ) та математики (ІІІ)

                 42.      

Стецяк Володимир

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з трудового навчання (ІІІ)

                 43.      

Опаленик Михайло

призер ІІІ (обласного) етапу олімпіади з трудового навчання (ІІ),

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з трудового навчання (І)

                 44.      

Белей  Яна

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з правознавства (ІІІ),

 переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з астрономії (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція філософія) (І),

переможець ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція філософія) (ІІ)

                 45.      

Метенько Юлія 

переможець ІІ (районного) етапу олімпіади з правознавства (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція англ. мова) (І)

                 46.      

Ель-Факіх-Мухаммад Алі

призер олімпіади з фізики (ІІ)

                 47.      

Скубенич  Надія  

переможець районного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до матері», номінація «вірш»

                 48.      

Шульгіна Катерина

призер  ІІ (районного) етапу  конкурсу  «Захисники України: історія та сьогодення»: номінація на кращий малюнок

             49.      

Повханич Антоніна

призер  ІІ (районного) етапу  ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція фольклористика) (ІІ)

                 50.      

Комісаренко Олександр

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція нім. мова) (І)

             51.      

Кучак Максим

переможець ІІ (районного) етапу олімпіади з біології (ІІІ)

                 52.      

Бабідорич Вікторія

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з географії (ІІІ)

                 53.      

Белей Христина

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з трудового навчання (ІІІ)

                 54.      

Балог Василь

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з трудового навчання (І)

                 55.      

Каменська Аліна

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з англійської мови (ІІІ)

                 56.      

Белеканич Владислава

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з астрономії (ІІ)

Порошковська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

               57.      

Петрик  Вікторія

переможець ІІ (районного) етапу олімпіади  з української мови та літератури (ІІІ),

призер ІІ (районного) етапу олімпіади з біології (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(секція географія та ландшафтознавство) (І),

Призер виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Новорічна ялинка чи колаж» (ІІ)

                 58.      

Свистак Рената

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(секція охорона довкілля і раціональне природокористування) (І),

 переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «З Україною в серці»

                 59.      

Ігнатьо Ліліана

призер виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Новорічний  вінок» (ІІ)

                 60.      

Курбаба Емілія

призер виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Сюжетна композиція» (ІІ)

                 61.      

Товтин Денис

призер виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Новорічна ялинка чи колаж» (ІІІ)

                 62.      

Король Ліліана

призер  ІІ (районного) етапу  ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

                 63.      

Товтин Денис

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з трудового навчання (І)

                 64.      

Лупей Вікторія

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «Панно «Дерево життя»,

Переможець виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Сюжетна композиція» (І),

Призер виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Новорічний подарунок» (ІІІ)

                 65.      

Радь Валерія

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «Ляльки-зерновушки»

                 66.      

Пашко Світлана          

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «Барвиста Україна»

Переможець виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Стилізована ялинка» (І)

                 67.      

Окогріб Ярміла

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «З бабусиної скрині»

                 68.      

Нергеш Анастасія

Призер виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Новорічна композиція» (ІІ)

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Дубриничі

               69.      

Женчук Яна

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з екології (І),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція екологія),

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з астрономії (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція екологія) (І)

               70.      

Ганчин Марія

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з трудового навчання (І),

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з астрономії (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція біологія людини) (І),

переможець ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція біологія людини) (І),

учасник Всеукраїнського етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція археологія)

                 71.      

Іваник Аліна

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з астрономії (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція валеологія) (І),

переможець ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція валеологія) (ІІІ)

                 72.      

Пида Олександр

переможець ІІ (районного) етапу олімпіади з географії (ІІІ)

                 73.      

Костик Вікторія

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади  з математики (І)

                 74.      

Добіяш Дмитро

призер виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Новорічний подарунок» (ІІ)

                 75.      

Матяш Анастасія

призер  ІІ (районного) етапу  ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

                 76.      

 Лавер Юрій 

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з географії (ІІІ)

                 77.      

Лугай Олексій

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з історії (ІІІ)

                 78.      

Кирлик Доменіка

призер  ІІ (районного) етапу  конкурсу  «Захисники України: історія та сьогодення»: номінація на кращий історичний нарис

                 79.      

Ковалів Ніколіна,

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «Враження»

                 80.      

Фірцак Лариса

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «Цінність»

                 81.      

Плакош Олександра

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «Святковий вечір»

                 82.      

Романюк Олександра

Переможець виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Новорічна ялинка чи колаж» (ІІ)

Перечинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

             83.      

Афанасьєв Роман

переможець ІІ (районного) етапу олімпіади  з української мови та літератури (ІІ), фізики (ІІІ), інформатики (ІІІ),

призер ІІ (районного) етапу олімпіади з астрономії (ІІІ)

                 84.      

Черепов Олександр

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з екології (І),

призер  ІІ (районного) етапу олімпіади з економіки (ІІІ),  призер  ІІ (районного) етапу  ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

                 85.      

Пеха Анастасія

 

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з історії (ІІІ)

                 86.      

Шевченко Віктор 

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з історії (ІІІ)

                 87.      

Устай Оксана

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з англійської мови (ІІ)

                 88.      

Ганич Анастасія

призер  ІІ (районного) етапу  ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

                 89.      

Керецман Валерія

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція теологія, релігієзнавство та історія релігії)(І),

переможець ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція  теологія, релігієзнавство та історія релігії ) (ІІІ)

                 90.      

Новак Тетяна

Переможець виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Новорічний подарунок» (І )

                 91.      

Пйоса Юлія

Призер виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Стилізована ялинка» (ІІІ)

                 92.      

Козак Анастасія

Переможець виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Новорічний букет» (І)

Раківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

             93.      

Малеш Євгенія

 призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з хімії (ІІІ)

                 94.      

Малеш Євгенія

Призер виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Сюжетна композиція» (ІІІ)

                 95.      

Гапак Вікторія

 переможець  ІІ (районного) етапу   конкурсу «Малюнок, вірш, лист до матері», номінація «малюнок»

                 96.      

Мага Руслана

Призер  ІІ (районного) етапу  конкурсу  «Захисники України: історія та сьогодення»: номінація на кращий лист

                 97.      

Кречко Тетяна

Призер  ІІ (районного) етапу  конкурсу  «Захисники України: історія та сьогодення»: номінація на кращий історичний нарис

                 98.      

Готра Олександр

Призер  ІІ (районного) етапу  конкурсу  «Захисники України: історія та сьогодення»: номінація на кращу фотороботу

                 99.      

Готра Іван

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «Лялька-оберіг»

Вільшинківський НВК ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ

             100.    

Семйон Іванна

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з історії (ІІІ)

               101.    

Мовнар Аліна

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція фольклористика) (І)

               102.    

Лангвізер Любомир

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади  з математики (ІІ)

Новоселицька ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ

               103.    

Пеняк Руслана

призер ІІІ (обласного) етапу олімпіади  з української мови та літератури (ІІ)

переможець ІІ (районного) етапу олімпіади  з української мови та літератури (ІІ) ,

призер  ІІ (районного) етапу  конкурсу  «Захисники України: історія та сьогодення»: номінація на кращу фотороботу

переможець районного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до матері», номінація «лист»

               104.    

Кравченко Тетяна

призер  ІІ (районного) етапу  ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

               105.    

Кулак Людмила

призер  ІІ (районного) етапу  VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса  Шевченка

Туричківська ЗОШ І-ІІ ступенів

               106.    

Стинич Ніколета

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з математики (ІІІ)

               107.    

Бескід Богдан

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з біології (ІІІ)

Зарічівська ЗОШ І-ІІ ступенів

               108.    

Голич Кароліна

переможець ІІ (районного) етапу  олімпіади з біології (ІІІ),  призер ІІ (районного) етапу  олімпіади англійської мови (ІІІ) та географії (ІІІ),

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція експериментальна фізика) (І)

               109.    

Магада Євгенія

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з фізики (ІІІ)

               110.    

Шатан Анастасія

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з хімії (ІІІ)

Сімерківська ЗОШ І-ІІ ступенів

               111.    

Ганич Аліна

призер  ІІ (районного) етапу  конкурсу  «Захисники України: історія та сьогодення»:

номінація на кращий лист

переможець районного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до матері», номінація «лист»

               112.    

Легеза Валерій

переможець районного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до матері», номінація «малюнок»  

Переможець виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:

у номінації «Новорічний вінок» (І)

призер  ІІ (районного) етапу  конкурсу   «Захисники України: історія та сьогодення»: номінація на кращий малюнок

Тур’я Бистрянська ЗОШ І-ІІ ступенів

               113.    

Попка Євгенія

призер  ІІ (районного) етапу  конкурсу    «Захисники України: історія та сьогодення»: номінація на кращий малюнок

               114.    

Гартнер Каріна

переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”- 2017, робота «Латаття»

Сімерська ЗОШ І-ІІ ступенів

               115.    

Галас Вікторія

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з хімії (ІІІ),  

призер  ІІ (районного) етапу  ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

               116.    

Бенедик Михайло

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з англійської мови (ІІ)

               117.    

Гарайдич Мирослава

призер ІІ (районного) етапу   олімпіади  з української мови та літератури (ІІІ)

ЗОШ І-ІІ ступенів с.Туриця

               118.    

Микита Діана

Призер  ІІ (районного) етапу   олімпіади  з української мови та літератури (ІІІ),

переможець  ІІ (районного) етапу  конкурсу «Малюнок, вірш, лист до матері», номінація «лист»

ЗОШ І-ІІ ступенів с.Тур’я Поляна

               119.    

Сабов  Артур  Артурович

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з англійської мови (ІІІ)

               120.    

Гартнер Анюта

переможець  ІІ (районного) етапу   конкурсу «Малюнок, вірш, лист до матері», номінація «лист»

ЗОШ І-ІІ ступенів с.Полянська Гута

               121.    

Хрипта Лілія

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція зоологія, ботаніка) (І)

Перечинська ЗОШ-інтернат  І-ІІ ступенів

               122.    

Віраг Олександр

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з англійської мови (ІІІ)

               123.    

Марко Аліна

переможець І (районного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція фольклористика) (І)

               124.    

Голінгер Іванна

призер  ІІ (районного) етапу  олімпіади з трудового навчання (ІІІ)

 

 

 

 

        

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІІ  (обласного) ЕТАПУ  ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ  ОЛІМПІАД  ІЗ  НАВЧАЛЬНИХ  ДОСЦИПЛІН у  2015-2016  навчальному  році 

       ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ:

1) трудове навчання (обслуговуюча праця) - Крив'яник Ніколь, учениця 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Дубриничі (учитель Бичка В.С.);

2) трудове навчання (технічна праця) - Опаленик Михайло, учень 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Тур'я- Ремета (учитель Лаб'як І.І.).

       ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ:

1) біологія - Бабинець Михайло, учень 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Сімерки

(учитель Гулей Г.Ю);

2) географія  – Петрішка Анастасія, учениця 4 (8) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-

гуманітарного напрямку (учитель Ревта О.Л.); 

3) історія - Мацо Крістіна, учениця 6 (10) класу Перечинської  гімназії   ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного

напрямку (учитель Мартон І.І.);

4) фізика - Петрішка Анастасія,  учениця 4 (8) класу Перечинської  гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-

гуманітарного напрямку (учитель Кедюлич М.І.);  

5) російська мова та література - Крачковська Юлія, учениця 5 (9) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів

суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Козак Д.М.);

6) українська мова та література -  Повханич Антоніна, учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ

ступенів с.Тур'я-Ремета (учитель Мегела А.І.) ;

7) українська мова та література -  Токар Валерія, учениця 5 (9) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів

суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Годована М.Е.).

 

 

ПЕРЕМОЖЦІ  ІІ (обласного) ЕТАПУ  МАН

 

Відділення екології та аграрних наук:

секція агрономія:

1) Глуханич Надія, учениця 11 класу  загальноосвітньої школи I – III ступенів с. Дубриничі - І МІСЦЕ

(учитель Шоляк К.В.);

секція селекції та генетики:

2) Глуханич Надія, учениця 11 класу  загальноосвітньої школи I – III ступенів с. Дубриничі - ІІІ МІСЦЕ

(учитель Шоляк К.В.);

секція лісознавство:

3) Свистак Рената, учениця 10 класу загальноосвітньої школи I – III ступенів с. Порошково - ІІ МІСЦЕ

(учитель Штимак Л.Ю.);

секція охорона довкілля та раціональне природокористування:

4) Головей Мар'яна, учениця 11 класу  загальноосвітньої школи I – III ступенів - ІІІ МІСЦЕ

(учитель Данканич Г.М.).

Відділення хімії та біології:

секція біологія людини:

5) Ганчин Марія, учениця 10 класу  загальноосвітньої школи I – III ступенів с. Дубриничі - ІІІ МІСЦЕ

(учитель Шоляк О.М.);

секція валеологія:

6) Романюк Вікторія, учениця 11 класу загальноосвітньої школи I – III ступенів с. Дубриничі - ІІІ МІСЦЕ

(учитель Шоляк К.В.).

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:

секція літературна творчість:

7) Токар Валерія, учениця 5 (9) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку - ІІІ МІСЦЕ (учитель Годована М.Е.);

секція російська література:

8) Шеньо Діана, учениця 6 (10) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного - ІІ МІСЦЕ

(учитель Козак Д.М.);

секція фольклористика:

9) Близнюк Ніна, учениця  11 класу загальноосвітньої школи I – III ступенів с. Тур'я-Ремета - ІІІ МІСЦЕ

(учитель Товтин К.Ю.).

Відділення мовознавства:

секція українська мова:

10) Крачковська Юлія, учениця 5 (9) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку - ІІІ МІСЦЕ (учитель Годована М.Е.).

Відділення фізики і астрономії:

секція астрономія та астрофізика:

11) Прокіпчук Діана, учениця 6 (10) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку - ІІ МІСЦЕ (учитель Кедюлич М.І.).

Відділення історії:

секція всесвітня історія:

12) Нодь Мар'ян, учень 10 класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку - ІІ МІСЦЕ (учитель Мартон І.І.);

секція етнологія:

13) Кречко Антоніна, учениця 9 класу загальноосвітньої школи I – III ступенів с.Тур'я Пасіка - ІІІ МІСЦЕ (учитель Кость В.В.);

секція історія України:

14) Кречко Владислав, учень 11 класу загальноосвітньої школи I – III ступенів с.Тур'я Пасіка - ІІІ МІСЦЕ

(учитель Кость В.В.).

Відділення наук про Землю:

секція географія та ландшафтознавство:

15) Лупей Владислав, учень 11 класу загальноосвітньої школи I – III ступенів с.Порошково - ІІІ МІСЦЕ

(учитель Романко Л.Ю.);

секція кліматологія та метеорологія:

16) Цмур  Тетяна, учениця 9 класу загальноосвітньої школи I – II ступенів с.Раково - ІІІ МІСЦЕ

(учитель Євчинець Г.Ю.).

Відділення філософії та суспільствознавства:

секція правознавство:

17) Кречко Владислав, учень 11 класу загальноосвітньої школи I – III ступенів с. Тур'я Пасіка - ІІІ МІСЦЕ

(учитель Мицька М.М.).

 

Обласний етап VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 

ІІІ місце - Токар Валерія Русланівна, учениця 5 (9) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-

гуманітарного напрямку (учитель Годована М.Е.)

 

Обласний етап ХVI Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

ІІІ місце - Натуркач Євгенія Олександрівна, учениця 4 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Сімер

(учитель Бенедик Т.М.);

ІІІ місце - Пеняк Руслана Іванівна - учениця 8 класу Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

-дошкільного навчального закладу (учитель Іванічко М.Ю.).

 

 

 

2014-2015 навчальний рік  

ВІТАЄМО  ПРИЗЕРА  ІІІ-го  ЕТАПУ  МАН!

 

30 березня – 2 квітня 2015 року в Києві пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у відділенні історії. Серед учасників ІІІ-го етапу була учениця 7 (11) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів Закорчевна Ганна-Марія, яка виборола призове ІІІ місце у секції історія України.

 

  

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад із навчальних досциплін

         Диплом ІІ ступеня:

українська мова та література – Заяць Романна, учениця 5 (9) класу Перечинської  гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Керецман Я.М.);
російська мова та література - Мацо Крістіна, учениця 5 (9) класу Перечинської гімназії  ІІ–ІІІ  ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Козак Д.М.).
         Диплом ІІІ ступеня:
англійська мова – Барник Євгенія, учениця 7(11) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Лаб’як О.М.);  
географія  – Лупей  Владислав, учень 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Порошково (учитель Романко Л.Ю.);
історія– Мацо Крістіна, учениця 5(9) класу Перечинської  гімназії   ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Мартон І.І.);
математика – Токар Валерія,  учениця 4 (8) класу Перечинської  гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Реблян І.Ф.);  
біологія - Глуханич Надія, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Дубриничі (учитель  Шоляк О.М.), 

           - Симчина Анастасія, учениця 4 (8) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Токар І.В.);

російська мова та література - Заяць Романна, учениця 5 (9) класу Перечинської гімназії ІІ–ІІІ  ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Козак Д.М.) ;
економіка - Скрип Андрій, учень 7 (11) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Ревта О.Л.);
трудове навчання - Плавайка Максим, учень 11 класу загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів с.Тур’я Ремета (учитель Лаб'як І.І.).

 

 

ІІ етапу  Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт  учнів-членів МАН
    Диплом І ступеня:

відділення історії, секція – історія України:

Закорчевна Анна-Марія – учениця 7 (11) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Мартон І.І.).
    Диплом ІІ ступеня:

відділення екології та аграрних наук, секція -  екологія:

Товтин Даніела - учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Туря-Ремета (учитель Данканич О.В.);

віділення - екології та аграрних наук, секція - селекція та генетика:

Зайченко Анна - учениця 11 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Дубриничі (учитель Шоляк О.М.);

відділення філософії та суспільствознавства, секція – правознавство:

Кречко Владислав – учень 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Тур’я Пасіка (учитель Мицька М.М.);

відділення філософії та суспільствознавства, секція – теологія, релігієзнавство та історія України:

Чубирка Віктор – учень 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Тур’я Пасіка (учитель Мицька М.М.).
     Диплом ІІІ ступеня:

відділення  літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція - українська література:

Товтин Даніела - учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Тур'я-Ремета (учитель Товтин К.Ю.);

відділення математики, секція - математичне моделювання:

Пловайко  Тетяна- учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Тур'я-Ремета (учитель Скубенич Т.І.);

відділення  фізики та астрономії, секція - аерофізика та космічні дослідження:

Прокіпчук Діана - учениця 5 (9) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Кедюлич М.І.);

 відділення  екології та аграрних наук, секція - агрономія:

Глуханич Надія - учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Дубриничі (керівник гуртка БДЮТ Шоляк К.В.);

відділення хімії та біології, секція - валеологія:

Романюк Вікторія - учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Дубриничі  (керівник гуртка Шоляк К.В.);

відділення історії, секція – історичне краєзнавство:

Келешувчак Каріна – учениця 9 класу Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (учитель Іванічко М.Ю.);

відділення історії, секція – всесвітня історія:

Лизанець Сергій – учень 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Тур’я Пасіка (учитель Мицька М.М.;

відділення   історії, секція - етнологія:

Товтин  Даніела - учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Тур'я-Ремета (учитель Пилип Е.Е.);

відділення філософії та суспільствознавства, секція – філософія:

Беднарська Уляна – учениця 11 класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Порошково (учитель Шикула Л.М.).

 

 

На обласному етапі   V Міжнародного мовно-літературного  конкурсу імені Тараса Шевченка виборола перше місце:

Метенько Юлія - учениця 7 класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Тур'я Ремета (підготувала учасницю  Мегела А.І.).

 

На ІІІ етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  здобули призові (треті) місця:

Вайда Софія - учениця 1(5) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Годована М.Е.);

Пастеляк Анастасія - учениця 3(7) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Опаленик Ж.В.).

 

На ХIV Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості у номінації "Література" здобула перемогу

Заяць Романна  - учениця 5(9) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Годована М.Е.)